Bivši selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije i legenda tenisa, Nenad Zimonjić, prokomentarisao je uspeh Novaka Đokovića na Rolan Garosu i veliku pobedu nad Rafaelom Nadalom u polufinalu.
Zimonjića dugo nije bilo u javnosti, a sada je iskoristio priliku da kaže šta misli o Novakovoj pobedi u Parizu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Ovo je bila velika pobeda za njega i mnogo će da mu znači za samopouzdanje. Favorit je u finalu. Može da postigne nešto što do sada niko nije postigao, a to je da osvoji sva četiri grend slema dva puta. Uz to, može ove godine da osvoji sva četiri grend slema. Cicipas je u odličnoj formi, dobro igra na šljaci. Dosta puta su se sastajali, ali ovo će da bude drugačije. Grk igra prvo finale i to protiv najboljeg na svetu. Novak je veoma motivisan i mislim da će da odigra veoma dobro. Teško je prognozirati, ali rekao bih da će Novak da pobedi sa 3:1 – rekao je Zimonjić za MaxBet sport.
Novakov protivnik u finalu je Stefanos Cicipas, koji je posle pet setova savladao Aleksandra Zvereva.
– On je imao odličnu sezonu. Sve se dešava sa razlogom, igra dosta agresivno. Biće zanimljiv meč za gledanje. Sazreva kao igrač, veliki je radnik, ima motivaciju da bude što bolji.
Hit fotka sa sinoćnjeg meča Đokovića i Nadala: RTS slučajno nasmejao celu naciju (FOTO)







Komentari (0)