Sutra bez vode u ovim beogradskim opštinama

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay

U petak će bez vode će biti potrošači u Gročanskoj ulici na Vračaru od 8:30 do 18 sati.

Istog dana, na opštini Zemun, od 8 do 16 sati, bez vode će biti potrošači u naselju Nova Galenika.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne. Iz JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” mole potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.

Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” na telefon 3 606 606, a ove i druge servisne informacije mogu se potražiti i na našem portalu.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

Ostavite komentar

  1. Nista gore nego kad ostanes bez vode, odnosno kada dodje do nekog kvara na vodovodnoj mrezi, i presuse slavine da ne mozes ni ruke oprati a kamoli se istusirati. Glavni problem je kada ponestane voda za pice a pri ruci nemas ni flasiranu vodu. ali za to ima resenje tu je nobelov uredjaj za vodu to jest aparat za preciscavanje vode sa filterima koji ima rezervi od pet litara. Voda je pitka i vrlo kvalitetna za pice bez mulja i neprijatnog mirisa, zdrava za nas organizam prava izvorska. Kao izreka sto kaze voda je pola zdravlja ali kvalitetna i pitka prava izvorska.

    Odgovori