Kultni domaći film “Tri karte za Holivud” obeležila su tri dečaka: Kosta, Čarli i Piter.
Njihov san bio je da skupe dovoljno novca i iz male provincije odu u sjajni Holivud, a mnogi se pitaju gde se, 25 godina nakon snimanja ovog ostvarenja, ovi dečaci nalaze.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Uloga Koste bila je poverena dečaku Danilu Nikoliću. Njemu je oca u ovom filmu glumio Branislav Lečić, a to je ujedno bila i njegova jedina uloga. Nakon završetka školovanja, otpočeo je sopstveni biznis i danas je oženjen i ima dvoje dece.

Čarlija je glumio Zen David Bojić, a on se nakon ovog filma pojavio i u “Ratnicima” 1999. godine. Tada su sa njim glumici Branka Katić i Peđa Bjelac, a nakon toga povukao se iz glume. Odselio se u Češku i tamo i danas živi i radi, ali se ne bavi filmom.

Dečak Piter pojavljuje se pred kraj filma i dolazi iz Amerike, a za sve vreme nije izgovorio skoro nijednu rečenicu. Njega je glumio Miloš Kodemo.

Za razliku od svojih kolega, on je svoj posao vezao za film. Pojavio se u još nekoliko ostvarenja, a kasnije je nastavio da radi iza kamere.

On je jedan od najboljih srpskih reditelja i kamermana i zaslužan je za mnoge poznate filmove kao što su: “Srpski film”, “Montevideo”, “The Rain Man” sa Pirsom Brosnanom, “3 Days to kill” sa Kevinom Kostnerom i druge.
Sećate li se devojčice iz serije Folk? Danas je MAČKA i po, promenila je IME i sve šokirala (VIDEO)
Komentari (0)