Evo šta komšiluk kaže o Nadi Topčagić! (FOTO)

Komšije imaju samo reči hvale...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:E-Stock/Ivan Dobričić

Popularna folkerka Nada Topčagić već punih četrdeset godina živi u samom centru Beograda. Njene komšije ne samo da je cene i poštuju već je doživljavaju kao nekoga svoga, takoreći pravog člana porodice.

Nada Topčagić prekinula dugogodišnje prijateljstvo!

“Iskrena je i kad je ljuta svi vide, kao i kada je srećna. Brzo se ljuti, a još brže razljuti. Ona je laf, kraljica i najbolja domaćica na svetu”, kaže jedan od prvih Nadinih komšija.

Jedna komšinica se seća te davne ’83 godine kao da je danas bilo, kada je Nada došla sa svojim suprugom da kupi stan.

“Olja je bila naša komšinica i poklanjala nam je slike. Nada i ona su vrlo slične jer neguju poseban stil u odevanju i izrazu. Ono što je nosila Olja, a što i danas oblači Nada ne bi umeo niko drugi da iznese. Njihova priroda je raskošna i svestrana kao i ono što stvore.”

“Kad je Nada ostala bez žene koja joj je čuvala sina, zamolila me je da ga pazim kod njih u stanu kada ona ide da peva. Imala je malog maltezera s kojim u početku nisam znala šta ću, a onda sam ga zavolela. Kad smo morali da ga uspavamo, preplakale smo Nada i ja mnogo”, rekla je ona, a njen suprug se nadovezuje:

View this post on Instagram

Snimanje! Ljubi vas i voli Nadica Top! ???

A post shared by Nada Topcagic (@topcagicnada) on

“Nadu zovem tetka jer je svima kao dobra teta, samo donosi nešto i poklanja. Pomaže šta god da treba i ona i njen Zlatko. On me dizao bolesnog i nemoćnog, a ona ne zna se da l‘ bolje sprema salate ili slatko od trešanja ili džem od šipka. Samo nešto donosi sa Tare kad god ode tamo u vikendicu.”

Komšiluk isto tako tvrdi da Nada Topčegić se nikada nije ponašala kao zvezda, i ako je imala svo pravo na to.

“Znamo nekad i da se posvađamo, ali za dan-dva se pomirimo. Nisu to uvrede nego više ubeđivanja. Nije zlopamtilo, više priča i gunđa nego što se ljuti. Prođe nju začas bes jer je dobra žena”, ističe komšinica Taca.

Jednom mladom bračnom paru Nada je priredila veliko iznenađenje, tako što im je spremila večeru pa ostavila na kućnom pragu:

“Ostajali smo po ceo dan na poslu kad smo se pre četiri godine doselili ovde. U 11 sati uveče bismo se vraćali. Jedne večeri kad smo izgladneli kao vukovi, ispred vrata nas je dočekala šerpa sa toplom večerom. To je nam je Nada ostavila. Bili smo u čudu da takva žena postoji”, otkrila je Nataša.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

 

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar