Aleksandar Stanojević je na konferenciji za medije pred finale Kupa Srbiej najavio da će povući radikalne mere ukoliko na stadionu “Rajko Mitić” bude više od 150 ljudi.
Trener Partizana je objasnio svoj stav i najavio da ukoliko u loži bude više ljudi nego što je planirano, njegov tim neće igrati utakmicu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Zvezda u poslednje vreme daje dosta golova. Hteo bih da istaknem jednu stvar, Kup je, Zvezda je samo nominalni domaćin. Dobili smo samo 40 karata, a želeli smo da nam porodice budu tu. Žao nam je što su uskraćeni i navijači i familije. I Zvezda je dobila samo 40. Ako bude više od tog broja ljudi, mi nećemo igrati utakmicu, jer vidim da je FSS tako organizovao. Eto, čak i ako budemo trebali da plaćamo novčane penale. Dakle, ako bude više od 150 ljudi, nećemo igrati meč – rekao je Aleksandar Stanojević.
Podsetimo, utakmica između Zvezde i Partizana je na programu u utorak od 19 časova.
Piše: Aleksa Radosavljević
ZVANIČNO: Partizan završio potpis bivšeg reprezentativca Srbije!







Ko se to nama uplašio pa priprema odstupnicu?