Šok u Zagrebu: Srbin pobedio Cedevita Olimpiju, visi im plasman u plej-of 

Biće veoma neizvesno do samog kraja ABA lige

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: aba-liga.com

Cibona, koju sa klupe predvodi srpski trener Vladimir Jovanović, trijumfovala je u Zagrebu nad ekipom Cedevita Olimpije sa 93:83 (24:19, 17:24, 19:17, 33:23), u zaostalom meču 23. kola ABA lige.

Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je Darko Planinić sa 24 poena, a upisao je i šest skokova i tri asistencije. Ivan Novačić je dodao 20 poena, a Krešimir Radovičić 14 poena uz osam asistencija.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kod Cedevita Olimpije se istakao Kendrik Peri sa 23 poena, šest asistencija i tri skoka, dok su po 15 poena postigli Majkl Hopkins i Rion Braun.

Cedevita Olimpija se nalazi na petom mestu ABA lige sa 17 pobeda i osam poraza, dok je Cibona deseta sa devet pobeda i 16 poraza.

U poslednjem kolu regularnog dela ABA lige Cedevita Olimpija dočekuje ekipu Mege, a Cibona gostuje Borcu u Čačku.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Filmska završnica i nestvaran krah Trinkijerijevog Bajerna: Košem u poslednjoj sekundi do pobede! (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar