Ko kaže da je ponedeljak dosadan? Selta i Sevilja odigrali meč za pamćenje uz 7 golova (VIDEO)

Fantastična predstava u Vigu

Fudbaleri Sevilje slavili su na gostovanju Selti u Vigu 4:3 u pravoj goleadi koja je na najbolji način upriličila završetak 30. kola španske Primere.

Poveli su Andalužani preko štopera Žila Koundea, ali je za samo četiri minuta Jago Aspas “okrenuo” rezultat.

Fernando je poravnao, pre nego što je domaćin na odmor otišao sa prednoću zahvaljujući golu Braisa Mendesa.

Ipak, u nastavku Sevilja nije klonula. Ivan Rakitić i Papu Gomes su napravili novi preokret i Sevilja je slavila na teškom gostovanju.

Sevilja je ovom pobedom pobegla Real Sosijedadu na četiri boda učvrstivši se na mestu koje vodi u Ligu šampiona, dok je Selta ostala na 10. mestu sa istim brojem bodova kao poziciju niže rangirani Atletik Bilbao.

Italijani otkrili detalje: Ronaldo je razlupao svlačionicu, udarao pesnicom o zid i otišao bez pozdrava!