Arsenal zgromio otpisani Šefild: Tri komada za novi trijumf “tobdžija”

Sve je bilo gotovo u 85. minutu

Fudbaleri Arsenala slavili su kao gosti protiv Šefild junajteda, 3:0 (1:0) u meču 31. kola Premijer lige.

Arsenal je u prvom poluvremenu poveo golom Aleksandra Lakazeta koji je u 33. minutu odlično utrčao i sa desetak metara poslao loptu iza leđa Arona Ramsdejla.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Tim Mikela Artete je u drugom poluvremenu duplirao prednost u 72. minutu.

Brazilac Martineli je odlično ispratio akciju i na loptu koju je odbio golman domaće ekipe, spretno je reagovao poslavši je u mrežu.

Sve je bilo gotovo u 85. minutu kada je na dodavanje Pepea, Lakazet izašao pred Ramsdejla i poslao loptu u desni donji ugao za konačnih 0:3.

U narednom kolu 17. aprila Šefild junajted gostuje Vulverhemptonu, dok dan kasnije Arsenal dočekuje Fulam.

Kavani ranio Totenhem i doneo pobedu Junajtedu: “Đavoli” grabe ka Ligi šampiona – Murinjo očajan! (VIDEO)