Solnok je ipak prejak za Zvezdu: Ništa od finala Evrokupa za crveno-bele!

U drugom polufinalu OSC je pobedio Vuljagmeni

Crvena zvezda nije uspela da se plasira u finale Evrokupa – u revanšu polufinala bolji je bio Solnok sa 15:8.

U prvom duelu u Beogradu, bilo je 20:12, tako da je bilo teško očekivati da Zvezda napravi iznenađenje u Mađarskoj.

Ekipa Živka Gocića je povela sa 4:0 već sredinom prve četvrtine. Srpski tim je prišao na 4:3 početkom druge četvrtine, ali se domaćin ponovo rezultatski odvojio i do kraja su čuvali veliku razliku.

Najefikasniji je bio Akoš Konarik sa četiri gola, dok su bivši igrači Crvene zvezde, Duško Pijetlović i Radomir Drašović dali po dva. Filip Filipović je bio strelac jednog gola. U redovima Crvene zvezde je trostruki strelac bio nekadašnji igrač Solnoka, Gavril Subotić, dok se Kristian Šulc dva puta upisao u strelce.

U drugom polufinau Evrokupa OSC je pobedio Vuljagmeni i to na gostovanju sa 11:9 (prvi meč 10:7). Tako da nas u finalu očekuje duel mađarskih ekipa.

Jedan od najboljih vaterpolista sveta odgovorio srpskoj ekipi na ponudi: Dobija li Vujasinović pojačanje?