Nakon tvrdnje glumice Merime Isaković da je Branislav Lečić pokušao da je silovao, PR služba glumca se oglasila saopštenjem koje možete pročitati OVDE.
Takođe, Lečić se nije oglašavao ni na društvenim mrežama, za razliku od prethodnog puta, kada je, ubrzo nakon izjave glumice Danijele Štajnfeld da ju je “dragi kolega” silovao u maju 2012. godine, Lečić za medije izjavio:
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Moram da dobijem zvaničnu informaciju, imaću posle toga komentar.”
Odmah zatim je rekao da je optužba Danijele Štajnfeld “najgnusnija laž” i da on “apsolutno poštuje zakon i pravne institucije ove države”
Potom se Lečić oglasio na svom nalogu na Tviteru, kratko napisavši: “Ljudi, samo polako!”. Takođe, javnosti se obratio i 16-minutnim video-snimkom, u kom je rekao da “i on ima dušu i da postoji žena u njemu koja je takođe silovana”.
Međutim, bez obzira što se lično nije oglašavao zbog optužbe za pokušaj silovanja korisnici Tvitera su imali šta da poruče glumcu:
Sluzavi olinjali manijak
— Your Anger Is A Gift (@YAIAG5) April 8, 2021
Leči se bolesniku!
Džaba ti taj lažni kez— Keith Richards (@KeithRi04091478) April 6, 2021
Nadam se da ces na robiju vrlo uskoro. Zelim da te sustignu sve muke Danijele i Merime.
— Still (@radulovic_) April 7, 2021
Demonu jedan.
Šteta je velika što na mene nisi naišao.
Ili. Shodno tvojim godinama, na moju tetku.
Zapamtio bio nas za sva vremena.
Demonu.— Dinak (@Pit_Smurfette) April 8, 2021
Јадни увлакачу. Злоупотребљавачу. Ништа не може да те опере
— Cica (@Cica960) April 7, 2021
Očito da tebi ima, kad si spreman sve to podvrći ruglu zarad svog bolesnog uma i još ih tako jeftino koristiti u javnosti da se iza njih sakriješ. Zamisli odrastaš, a znaš da ti je djed otac/silovatelj i to znaju svi oko tebe.
— Da Dada (@DaDada56911772) April 8, 2021







Komentari (0)