Partizan očitao lekciju Baranima: Crno-beli zasluženo savladali Mornar!

Pobeda čista kao suza

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsportphoto

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Mornara iz Bara sa 83:75 (18:16, 24:20, 20:20, 21:19) u okviru 22. kola regularnog dela ABA lige.

Od samog starta meča Partizan je uspostavio na pravo mesto i zahvaljujući odlčnom skoku, kao šutu za tri poena, crno-beli su na kraju zasluženo savladali ekipu iz samog vrha ABA lige.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Čini se da se prelmoni deo meča dogodio u poslednjoj četvrtini kada je Partizan materijalizovao sve greške Barana u napadu i nakon dobrog ofanzivnog skoka zadao poslednji udarac gostima.

Ovo je osma pobeda Partizana uz 13 poraza u dosadašnjem delu ABA lige. Najefikasniji u taboru Partizana bio je Rašon Tomas sa 18 poena, dok je na drugoj strani Smit ubacio tri koša manje. odlični su bili i Perkins sa 14 poena, dok je povratnik na parket Vil Mozli zaključao reket crno-belih.

Partizan: Pejdž 14, Dangubić 9, Stefanović, Jaramaz 11, Veličković 3, Perkins 12, Jovanović, Janković 4, Radovanović, Tomas 18, Trifunović 2, Mozli 10.

Mornar:Gejbrijel 8, Nidam, Jeremić 9, Gordić 9, Šehović 1, Smit 15, Vajthed 3, Lazić 8, Hamilton 11, Vranješ 5, Bjelica, Luković 6.

Na današnji dan nas je napustio veliki Bora Stanković: Činio je čuda za srpsku košarku!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar