Legenda Premijer lige nadmudrila Paunovića: Reding porazom prekinuo sjajnu seriju!

Neuspeh tima koji pretenduje za mesto u plej-ofu

Šok-terapija promenom trenera urodila je plodom u Birmingemu pošto je na debiju Lija Bojera ovaj klub slavio na svom terenu protiv Redinga – 2:1 u meču 37. kola Čempionšipa.

Pre dolaska doskorašnjeg trenera Čarltona klub iz drugog po veličini britanskog grada nije slavio na prethodne tri utakmice.

Nagoveštaj pozitivnog rezultata dao je već u četvrtom minutu iskusni napadač Lukas Jutkijevič nakon sjajnog udarca glavom.

Reding je stigao do izjednačenja u 35. minutu kada je Jaku Meite lepo reagovao na drugoj stativi i glavom smestio loptu u mrežu.

Sa ovim rezeultatom se otišlo na odmor na pobedu domaćinu obezbedio je Harli Din u 71. minutu kada je glavom smestio odbijenu loptu u mrežu.

U finišu meča Reding je propustio dve prilike za izjednačenje pa je omogućio Birmingemu da sa tri boda konačno izbije na trijumfalni put.

Bajern ide dalje i kada ne blista: Lacio pao i u Minhenu – Flik juri novi pehar Lige šampiona! (VIDEO)