Šaulići dobili 200.000 evra ODŠTETE za Šabanovu smrt: Goca nasledila i njegovu PENZIJU, evo i koliku

Novac iskoristili na pravi način

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: E-stock/ Masanori Yoshida

Danas se navršava dve godine od pogibije kralja narodne muzike Šabana Šaulića, a kako piše Kurir, njegova udovica Gordana rešila je i pitanje pevačevog životnog osiguranja.

Kolege o Šabanu Šauliću za Objektiv: Takav se JEDNOM rađa, zvezda koja će SIJATI zauvek (VIDEO)

Kako se dalje navodi, ona je od osiguravajuće kompanije iz Austrije dobila blizu 200.000 evra, jer je Šaban kod njih više od decenije uplaćivao novac za slučaj povrede ili nesreće.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Šaulići održali godišnji pomen Šabanu: Goca PLAKALA za pevačem, sin je TEŠIO (VIDEO)

Prema pisanju pomenutog medija, Gordana je od tih para vratila deo duga nastalog zbog toga što je unapred uzimala novac za Šaulićeve nastupe, a navodno je dugovala blizu 250.000 evra.

Nekim vlasnicima diskoteka ona je unazad dve godine vraćala pare u ratama, tako da je potraživanje skoro u potpunosti izmirila. Ostatak novca od dobijenog životnog osiguranja Gordana je dala sinu Mihajlu za džip, piše Kurir.

Dve godine od smrti Šabana Šaulića, a njegova ćerka imala je samo jednu REČ za svog oca! (FOTO)

Pomenuti medij piše i da je Gordani pripala suprugova penzija koju je on uplaćivao u Austriji, a navodno je u pitanju iznos od 850 evra.

Izvor: Objektiv.rs, Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar