Danas popodne su specijalci MUP-a pronašli imanje sa strelištem u okolini Banatskog Brestovca, za koju se osnovano veruje da su tu pripadnici kriminalne grupe Velje Nevolje vršili obuku i vežbali gađanje iz vatrenog oružja.
Operativci UKP danas su zauzeli i prostorije Mesne zajednice, kada su odmah udaljili sve zaposlene iz prostorija.
Tamo se nalazi i poligon za snajperska gađanja. Sumnja se da su tu dovođeni Veljini ljudi kako bi vežbali, ali i njihove žrtve, koje su mučili na tom imanju, koje je okruženo njivama.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Specijalci UPALI u “bazu” Velje Nevolje: Zauzete prostorije Belivukovog regrutnog centra!
Kako se na fotografijama može videti, na njivama su rapoređeni razni poligoni za obuku i barake koje je koristila kriminalna grupa Velje Nevolje.
POGLEDAJTE EKSLUZIVNE FOTOGRAFIJE ZAUZETOG IMANJA







Komentari (0)