Nedavno je kao bomba odjeknula vest da se raspalo prijateljstvo Vesne dedić i Sanje Marinković, što nas je podstaklo da se prisetimo prijateljstava u šou-biznisu koja su pukla posle niza godina – pa i decenija.
Leti perje
Ono što im je svima zajedničko, to je da se priča nikada ne završava samo na raskidu. Interesovanje javnosti je preveliko, bivši prijatelji pre ili kasnije, svojom voljom ili mimo nje, moraju da progovore o razlozima koji su doveli do nove situacije. I tada obično poleti perje!
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Više od godinu dana Sanja i Vesna su krile detalje o svom odnosu, a onda je Vesna odlučila da prva istupi. Kap koja je prelila čašu bila je famozna “kovid elita” žurka, koju je objavila Marinkovićeva, a koja je, prema rečima Dedićeve, ugrozila njen profesionalni integritet, te je voditeljka emisije “Balkanskom ulicom” odlučila da stavi tačku na njihovo prijateljstvo koje je trajalo skoro četvrt veka, i tokom kojeg su zajedno vodile i školu novinarstva. Ipak, razlog prekida obe za sada drže u tajnosti…
Sve o Joksimovićima

“Ko će kome ako ne svoj svome”, stara je izreka koja najbolje može da opiše odnos dojučerašnjih saradnika, prijatelja i kumova Jovane Joksimović i Srđana Predojevića. Naime, nakon što je voditeljski par početkom jesenje sezone dobio otkaz na TV Prva, Jovana i Srđan su se dogovorili da zajedno tuže tu televiziju. Joksimovićeva je na kraju navodno ipak postigla dogovor sa Prvom o sporazumnom raskidu ugovora i uzela otpremninu, ali o tome nije obavestila kuma, zbog čega su zahladneli odnosi, pa su oboje počeli solo karijere – ona na televiziji svog supruga Željka Joksimovića, a on na TV Pink.

Kad je reč o Joksimoviću, niko još nije otkrio zašto se on i njegov kum Nenad Jezdić, sa kojim se sprijateljio još u osnovnoj školi, odavno više ne druže.
“On je čovek koji radi na sebi i ja bih želeo da svoj neizmerni dar usmerava u drugom pravcu”, rekao je svojevremeno Jezdić, dok se Joksimović nije izjašnjavao o Jezdiću.
Zavadi ih Arena
Beogradska Arena postala je stvar prestiža za svakog estradnog umetnika, ali i predmet sukoba nekadašnjih prijateljica Dare Bubamare i Seke Aleksić. Dara je prva zakazala solistički koncert u Areni za 23. april 2018. godine, da bi potom Seka rezervisala termin u istom mesecu, samo nedelju dana ranije. Ovo je Dara zamerila Seki, a Aleksićevoj nije bilo jasno zbog čega se ona ljuti, ali uzalud…

Možda najpoznatije prekinuto prijateljstvo na javnoj sceni je ono između Emira Kusturice i Gorana Bregovića, koji je pisao i muziku za filmove slavnog reditelja, a tikva je pukla kada je u stranim medijima odjeknulo da je muzičar neke note “pozajmio”. Tada je Kusta rekao da “Bregović ima moral morskog krastavca”, dok je Brega bio suzdržan.

Mi smo šampioni
Kada je o ovoj temi reč, kuriozitet je Ceca Ražnatović, čija su čak dva velika prijateljstva sada prošlost, ali i nekoliko manjih.

Prvo se pre oko tri godine pročulo da folk zvezda više nije bliska sa Mirom Škorić, sa kojom je bila nerazdvojna od početka karijere.
Škorićeva je tim povodom za medije izjavila da šanse za pomirenje ne postoje, dok je Ceca rekla: “Što se tiče našeg odnosa, mogu da kažem da svaka veza ima svoj početak i svoj kraj, i to uvek s razlogom”.

A što se tiče Saše Vidića, on je bio toliko blizak sa Ražnatovićevom da je čak, po sopstvenim rečima, spavao pored nje u njenoj vili na Kipru, tako da je 2017. javnost bila šokirana saznanjem da se njih dvoje više ne druže.

“Moje i Cecino prijateljstvo je kao loš brak. Godinama smo loše funkcionisali i moralo je da pukne jednom”, izjavio je tada Vidić.
Ceca je bila suzdržana, a takva je i ostala, dok modni dizajner na društvenim mrežama često ume da potkači bivšu drugaricu, što direktno, što aluzijama.
OVU, ALI I MNOGE DRUGE PRIČE MOŽETE PROČITATI U ŠTAMPANOM IZDANJU OBJEKTIVA ZA 25. JANUAR

Autor: Ekipa Objektiva
Komentari (0)