Toronto iznenadio Indijanu: Reptorsi došli do važne pobede bez Laurija i Sijakama

Sjajna utakmica viđena je u dvorani u Indijanapolisu

Košarkaši Toronto Reptrorsa došli su do pobede protiv ekipe Indijana Pejsersa sa 107:102.

Gosti iz Kanade, koji svoje mečeve ove sezone igraju na Floridi, su bolje otvorili meč i maltene tokom čitave prve četvrtine držali su prednost.

Tu prednost je Toronto držao sve do kraja poluvremena, a onda je porasla čak na 11 peona razlike.

Nisu stvari dobro izgledale za Indijanu, koja je otišla u minus od 15 poena, ali odličnom igrom pre svega u napadu uspela da stigne na priključak od dva poena razlike.

Na startu poslednje deonice ušlo se u manju rezultatsku klackalicu, a onda je Toronto preuzeo vođstvo koje nije ispuštao do samog kraja.

Ono što dosta iznenađuje jeste činjenica da ovaj meč za Reptorse nisu igrali ni Kajl Lauri ni Paskal Sijakam, ipak ekipu su predvodili Ou Dži Anunobi sa 30, Fred Vanvlit sa 21 i  Norman Pauel  sa 20 poena.

Na drugoj strani su katastrofalno veče imali Malkom Brogdon i Domantas Sabonis, a poenterski je bio raspoložen Majls Tarner sa 25 poena.

Bobijevih “pet minuta” – Marjanović zabeležio dabl-dabl: Dalas pregažen uprkos odličnoj partiji Srbina!