Drama za srčku: Lacio eliminisao Parmu u poslednjem minutu, golman zatresao sopstvenu mrežu! (VIDEO)

Zasluge za gol idu Murićiju

Iako nije postigao gol, Vedat Murići je najzaslužniji što je Lacio uspeo da plasira u četvrtfinale Kupa Italije. Rimski klub je pobedio Parmu rezultatom 2:1!

Napadač takozvane reprezentacije Kosova je naterao golmana Parme na kapitulaciju, pošto je glavom šutirao u 90. minutu, lopta je pogodila stativu i odbila se od leđa golmana Kolombije, koji je bio primoran da zatrese sopstvenu mrežu.

Krenulo je dobro za Lacio, koji je u 23. minutu došao do prednosti preko Marka Parola, kome je asistirao Pereira. Delovalo je da će ekipa Simeonea Inzagija rutinski “zatvoriti” meč, ali je u 83. minutu Valentino Mihaila izjednačio i meč uveo u pravu dramu.

Tada je na scenu stupio Murići, koji je u poslednjem minutu regularnog naterao odbranu Parme na kapitulaciju.