Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić je na prozivci pred nastavak sezone najavio da će Nemanja Milunović produžiti saradnju sa srpskim šampionom i nastaviti da komanduje odbranom Stankovićevog tima.
Terzić je rekao da će sa bivšim reprezentativcem Srbije obaviti razgovor u četiri oka, a da bi nakon toga potpis mogao da bude ozvaničen. Od igrača koji je bio osporavan od većeg dela zvezdaške javnosti, do čoveka bez kojeg ne možemo da zamislimo defanzivnu liniju crveno-belih.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Sa Nemanjom Milunovićem smo razgovarali pre mesec dana, jutros takođe i očekujem posle treninga da dođe u kancelariju da pričamo. Nesporna je želja da nastavimo saradnju, on sutra (ponedeljak) putuje na pripreme. Ističe mu ugvor u junu, nastaviću razgovor sa njegovim agentom i ne bi trebalo da bude ništa sporno i da će ostati još dugo u Crvenoj zvezdi”, rekao je Terzić.
Osim fudbalskih kvaliteta, upućeniji u dešavanja na Marakani, znaju koliko Milunović znači za atmosferu u svlačionici i da je ključan za dobru hemiju crveno-belih.
Deluje da ne bi treblo da bude problema sa potpisom popularnog “Dede”, ali ostaje nejasno zašto Zvezda i dalje nije ozvaničila saradnju. Milunoviću ističe ugovor na leto sa crveno-belima, pa ukoliko ne produži saradnju sa klubom sa Marakane, može da potpiše ugovor sa bilo kojim drugom i na leto ode iz kluba bez obeštećenja. Štoper se nalazi na pripremama prvog tima, pa se možda čeka povratak u Beograd, gde bi sve moglo da bude gotovo, a možda je negde i zapelo u pregovorima.
Šta se dogodilo u Terzićevoj kancelariji i da li je Milunović prihvatio ponudu Zvezde, saznaćemo veoma brzo.







Komentari (0)