Neverovatno popodne u Bundesligi: Četiri meča završena bez pobednika, na dve utakmice nije bilo golova

Prvih pet mečeva nemačkog prvenstva nam nisu pružile skoro pa ništa

Ovaj dan u Bundesligi će se svakako zaboraviti, pošto je uvodnih pet mečeva bilo izrazito neefikasno, a pojedini su bili i prilično dosadni.

Najviše pažnje je privukao susret Borusije Dortmund i Majnca, koji je jedan od tri meča na kojima su viđeni golovi.

Na iznenađenje svih gostujuća ekipa je došla do prednosti tek u 57. minutu preko Oztunalija.

“Milioneri” su pokušavali da uzvrate, ali je odbrana Majnca popustila tek 73. minutu kada je Menije pogodio.

Domaći su propustili šansu sa bele tačke nekoliko minuta kasnije, pošto je penal promašio Marko Rojs.

Drugi meč vredan pomena bio je duel Volfsburga i RB Lajpciga na kome je palo čak četiri gola, a konačan rezultat je bio 2:2.

Mukiele je već u petom minutu doneo prednost gostima, a odgovor i preokret usledio je u 22. i 35. minutu kada su precizni bili Veghorst i Štefen.

Orban je samo deset minuta po početku drugog dela doneo izjednačenje Lajpcigu i ispostaviće se postavio konačan rezultat.

Jedina pobeda u uvodnih pet mečeva viđena je u susretu Verdera i Augsburga, a golovi su pali u samoj završnici meča, tačnije u 84. i 88. minutu kada su precizni bili Gebre Selasije i Agu.

Što se tiče preostala dva meča Keln i Herta, kao i Hofenhajm i Armenija odigrali su bez golova 0:0.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Frizeri se pobunili: Kako to da su igrači doterani, a nama saloni zatvoreni?! Ko ih šiša, ako mi ne?