Kiša golova u Minhenu: Bajern neverovatnim preokretom na poluvremenu stigao do pobede

Bajern i Majnc su odmerili snage u okviru 14. kola Bundeslige, a viđen je i preokret

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su na domaćem terenu ekipu Majnca sa ubedljivih 5:2 u okviru Bundeslige.

Ipak, od samo starta meča sve nije delovalo tako idelano sa ekipu Hansa Ditera Flika.

Gosti su preko Burkrata i Haka stigli do prednosti od 2:0 u prvom poluvremenu, već tada je delovalo da bi Majnc mogao da napravi iznenađenje.

U drugom poluvremenu je stigao surov odgovor Bavaraca, koji su uspeli čak pet puta da zatresu mrežu golmana Damena.

Prvo su Kimih i Sane doneli izjednačenje već u 55. minutu igre, a onda je usledila totalna invazija na gol Majnca.

Do kraja su pogotke postigli Sile jedan i Levandovski dva.

Konačno prekid lošeg niza u Dortmundu: Borusija golovima u završnici došla do pobede