Sadik “dobro pamti sve”: Njegove reči o Partizanu oduševiće svakog “grobara”

Nigerijski napadač je prezadovoljan kako mu teče karijera sada. Do dolaska u Partizan je bio izgubljen u vremenu i prostoru, od kluba od kluba, a otkako je došao u Humsku, sve ide kao po najlepšim željama

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Umar Sadik
Foto/Printscreen/YouTube

Bivši fudbaler Partizana Umar Sadik pričao je za nigerijske medije, a naravno, dotakao se i epizode provedene u Humskoj 1.

On je pod trenerskom palicom Sava Miloševića napravio najveći uzlet u karijeri,  Osvrnuo se na igranje sa crno-belima u Ligi Evrope.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

To je jedno od najjačih klupskih takmičaenja, posle Svetskog prvenstva i Lige šampiona. Bilo je veliko iskustvo igrati sa Partizanom u Ligi Evrope, a vrhunac je bio duel sa Mančester junajtedom u Beogradu. Izgubili smo, jer nismo imali nimalo sreće. I dalje dobro pamtim utakmicu i čudim se kako smo je izgubili“, pričao je Sadik za nigerijske medije.

Nigerijski napadač je prezadovoljan kako mu teče karijera sada. Do dolaska u Partizan je bio izgubljen u vremenu i prostoru, od kluba od kluba, a otkako je došao u Humsku, sve ide kao po najlepšim željama.

„Moram da se zahvalim Bogu na prilikama koje mi ukazuje u životu i u fudbalskoj karijeri. Kao igrač, san mi je da se okušam na najvišem nivou. Prošle sezone igrao sam u Ligi Evrope, a sada sam u španskoj drugoj ligi, ali Almerija je klub sa velikim budžetom i velikim planom da se vrati u Primeru. A, kada izborimo promociju, samo će nam nebo biti granica, verujte mi“.

Sa šest golova otkako je stigao u klub, a sezona je već bila počela, Sadik se polako isplaćuje Almeriji i opravdava razlog zašto je doveden u klub.

„Ambicija kluba da se vrati u prvu ligu Španije je razlog koji me je ubedio da dođem ovde. Svi u klubu žele da se plasiramo u elitu, jer tamo pripadamo po našem budžetu, stadionu, ambicijama“, podvlači Umar Sadik.

Strašna ispovest brazilske legende: Počeo sam da pijem sa 13, razvaljivao sam se 20 godina!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar