Pobeda stvara nadu za opstanak: Fulam šokirao Lester u gostima

Veliki podvig u Lesteru napravila je ekipa za koju igra naš Aleksandar Mitrović

Fudbaleri Fulama pobedili su ekipu Lestera na gostovanju sa 1:2 u okviru 10. kola Premijer lige Engleske.

Ova pobeda je pomerila londonske crno-bele iz zone ispadanja, interesantno je da im je ovo tek druga pobeda u sezoni.

Fulam je poveo u 30. minutu igre kada je posle sjajne kontre na asistenciju Zamba Angise gol pogodio Lukman.

Osam minuta kasnije gosti dolaze do drugog pogotka na meču i to preko penal, koji je pogodio Kavalijero.

Barns je uneo dodatno uzbuđenje u završnici meča pošto je smanjio rezultat na 1:2, ali Lester nije uspeo do kraja da se vrati u meč.

U 87. minutu u igru je ušao i Aleksandar Mitrović, koji u lošoj golgeterskoj formi.

Fantastično poluvreme dovoljno za pobedu Evertona: Mitroviću samo 32 minuta, Fulam tone! (VIDEO+FOTO)