Partizan JEDVA probio bunker Mačve: Izdanje za zaborav, pišu se tri nova boda (VIDEO+FOTO)

Strelci za crno-bele bili su Natho iz penala i Lazar Marković

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos fudbalske utakmice prvenstva Srbije, Partizan – Mačva na portalu objektiv.rs.

90′ KRAJ UTAKMICE!!!!! Partizan je prekinuo loš rezultatski niz u domaćem šampionatu i savladao ekipu Mačve 2:0

84′ Marković je šutirao i umalo uposlio Uroševića. Lopta je ipak bila prejaka tako da nije bilo promene rezultata

80′ Ortiz je uneo svežinu u ekipi Mačve, šutirao vrlo opsano iz udaljenosti i uspeo da iznudi korner

71′ GOOOOOOOOOL!!!!!!! Sjajno se Lazar Marković ušetao u kazneni prostor i matirao Gordića

67′ Kiks odbrane crno-belih, gosti nažalost nisu uspeli da iskoriste pošto je lopta otišla pored gola

65′ Marković je šutirao, Gordić briljantno intervenisao

64′ Najbolja šansa za Mačvu koju je propustio Knežević

47′ GOOOOOOOOOOL!!!!!!! Partizan je na najbolji način otvorio drugo poluvreme. Asano je pogodio u ruku fudbalera Mačve i izborio jedanaesterac, a siguran realizator sa bele tačke bio je Natho

46′ Počelo je drugo poluvreme u Beogradu

DRUGO POLUVREME:

45′ Kraj prvog poluvremena

38′ Fudbaleri Mačve tražili su penal posle starta Vujačića, ali je sudija Mitić “odmahnuo” rukom.

36′ Velika šansa za Partizan, Asano je izveo korner, a Vujačić šutirao pored gola

21′ Natho je pokušao iz slobodnog udarca, nije uputio dovoljno jak udarac, bio je ovo lak plen za Gordića

15′ Posle početne inicijative Partizana, ništa se značajnije nije dogodilo na terenu

3′ Nova prilika za crno-bele, Asano je šutirao pored gola

2′ Prva opasna akcija Partizana, Holender je šutirao, a lopta je posle Gordićeve odbrane pogodila stativu

1′ Počela je utakmica u Beogradu

PRVO POLUVREME:

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos fudbalske utakmice Partizan – Mačva.

SASTAVI:

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Natho, Zdjelar – F. Stevanović, Pavlović, Asano – Holender. Trener: Aleksandar Stanojević

MAČVA: Gordić – Dabić, Mijailović, Marković, Božić – Ivić, Obrovac, Knežević, Adamović – Tripković, Zukanović. Trener: Dragan Aničić

Šef stručnog štaba crno-belih, Aleksandar Stanojević najavio je promene u timu, kao i rekonstrukciju tima u decembru na osnovu igara i zalaganja prvotimaca u narednom periodu:

“Igramo protiv Mačve na našem stadionu, nismo u najboljoj situaciji. Cilj je da pobeđujemo u utakmicama, da dođemo do igre i rezultata. Hoću i da se lično uverim ko može da odgovori zahtevima do decembra, jer ćemo napraviti određenu rekonstrukciju tima”, rekao je Stanojević.

Trener Partizana odlučio je da na gol crno-belih brani Stevanović umesto Stojkovića koji ima temperaturu. Stanojević neće moći da računa na Miloša Jojića i Sejdubu Sumu, dok se Lazar Marković vratio u konkurenciju i šansu čeka sa klupe. Crno-beli su u poslednje četiri utakmice ostvarili samo jedan trjumf, tako da je pobeda na ovom susretu imperativ.

Međusobni skor je apsolutno na strani Partizana. Od sedam susreta crno-beli su šest puta bili bolji od Šapčana.

Fudbaleri Partizana kao veliki favoriti dočekuju Mačvu iz Šapca u meču 13. kola Superlige Srbije.

Sada je ZVANIČNO: Filip Stevanović je novi fudbaler Mančester sitija (FOTO)