Real UBEDLJIV: Prvi gol Azara posle više od godinu dana, Jović meč presedeo na klupi (VIDEO+FOTO)

Tim iz Madrida zabeležio je petu pobedu u prvenstvu

Fudbaleri Real Madrida savladali su na svom terenu Uesku sa 4:1 u okviru osmog kola La Lige.

Ovaj meč obeležio je prvi gol Edena Azara nakon 392 dana kojim je Real poveo sa 1:0 u 40. minutu, a do kraja poluvremena prednost je udvostručio Karim Benzema.

Federiko Valverde povisio je na 3:0 u 54. minutu. Počasni gol za goste delo je Fereire, koji je Kurtou savladao u 75. minutu, a konačan rezultat 4:1 postavio je Benzema u poslednjim minutima meča.

Srpski napadač Luka Jović ponovo nije dobio priliku da zaigra. Real je zabeležio petu pobedu u prvenstvu, dok je Ueska ostala u zoni ispadanja sa pet osvojenih bodova.