Osnovne i srednje škole u Republici Srpskoj preventivno neće raditi u narednih sedam dana zbog pogoršanja epidemiološke situacije, odlučio je Štab za vanredne situacije RS.
Škole su obavezne da organizuju nastavu na daljinu korišćenjem elektronske komunikacije, a način izvođenja propisaće se posebnom instrukcijom resornog ministarstva.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Štab je skratio radno vreme svim ugostiteljskim objektima u Republici Srpskoj koji će od danas moći da rade od šest do 22 časa, a ne do 24 časa kako je to bilo ranije







Komentari (0)