Nikolić OSVOJIO bod: BRILJANTNI Šahtjor naneo Realu drugi poraz u nizu (VIDEO+FOTO)

Luka Jović bio je u starnoj postavi tima iz Madrida

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na svom terenu od Šahtjora rezultatom 3:2 na startu grupe B Lige šampiona.

Nakon prvog poluvremena na semaforu je bilo šokantnih 0:3 za goste. Strelci za Šahtjor bili su Tete u 29. min, Varan autogol u 33, i Solomon u 42 minutu.

Real je smanjio u 54. minutu kada je iz velike daljine pogodio Luka Modrić.

Luka Jović odigrao je šezdeset minuta i u tom periodu nije imao naročito mnogo uticaja na igru svoje ekipe. Njega je na terenu zamenio Vinisijus kome je bilo potrebno samo 15 sekundi da zatrese mrežu ukrajinske ekipe, a tim pogotkom postavljen je i konačan rezultat utakmice.

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve koju sa klupe predvodi Marko Nikolić odigrali su 2:2 na gostovanju protiv Salcburga.

Gosti iz Moskve su prvi poveli u 19. minutu preko Portugalca Edera, koji je glavom odlično krunisao centaršut iz kornera.

Ipak, uporni Salcburg je u poslednjem minutu prvog dela stigao do izjednačenja preko Mađara Šobošlaija koji je pravom bombom poravnao rezultat.

Posle samo pet minuta igre u nastavku veteran Junuzović je lukavim udarcem doneo domaćinu preokret.

Međutim, uporni Moskovljani su nastavili da traže priliku i posle možda i spornog detalja u 75. minutu stigli do remija kada se rezervista Lisakovič dobro snašao posle asistencije Živogladova.

Na kraju je tim iz Moskve osvojio važan bod pošto ga sledeće nedelje očekuje izuzetno težak posao i duel sa Bajernom u Moskvi.

Bajernova GOL MAŠINA: Robert Levandovski ima priliku da obori Ronaldov rekord