Brutalni Bajern, Miler postigao neverovatan rekord: Domaćinima u Bundesligi SAMO 2 BODA, favoriti lako!

Tomas Miler je prvi igrač sa 150 asistencija u Bundesligi

U 4. kolu Bundeslige domaćini su zaslužili samo 2 boda

Bajern je sa lakoćom slavio u Bilefeldu 4:1, pošto je mrežu Arminije pogodio Tomas Miler već u 8. minutu.

Potom je sa dva pogotka, Poljak Robert Levandovski već došao do sedam golova u Bundesligi ove sezone.

Kod prvog mu je asistirao Gorecka, a u finišu poluvremena i Miler, koji je prvi u istoriji Bundeslige, makar od kada se vodi statistika 1988. godine, došao do brojke od 150 asistencija.

Samo Levandovskom od početka prošle sezone Miler je asistirao 10 puta.

Levandovski se Mileru revanširao u 51. minutu za velikih 4:0.

Počasni pogodak za domaćina postigao je Doan u 58. Rezultat se nije mijenjao iako je Korentin Toliso dobio crveni karton u 76.

Lajpcig je lider. Ekipa Julijana Nagelsmana je slavila u Augsburgu, a blistalo je pojačanje iz zagrebačkog Dinama, Dani Olmo.

Mladi Španac je asistirao kod vodećeg gola Anhelinja u poslednjem minutu poluvremena.

Ali i za pogodak Danca Jusufa Poulsena u 66. minutu.

Lajpcig ima 10 bodova, ali i gol razliku plus osam.

Slavio je i Dortmund u Hofenhajmu golom kapitena Marka Rojsa na asistenciju Erlinga Halanda.

Bajer je identično slavio u Majncu, a pobedničlki gol postigao je Lukas Alario u 30.

Štutgart je iznenadio Hertu u Berlinu 2:0, i samo je Frajburg bodom protiv Verdera spasao čast domaćih ekipa u standarnom popodnevnom terminu.

Frajburg – Verder 1:1 (1:1)