MALER! Srbin dobio loše ocene: Jovićeva zamena postigla pobedonosni gol za Real (VIDEO+FOTO)

Real je uz mnogo problema upisao pobedu na madridskoj premijeri u novoj sezoni – 1:0 protiv Valjadolida.

Presudio je rezervista Vinisijus Žunior u 65. minutu.

Sedam minuta ranije Brazilac je zamenio Luku Jovića, koji je ponovo bio starter u tandemu sa Benzemom. Naš reprezentativac nije bio najgori na terenu ali je na specijalizovanim sajtovima dobio ocenu 6,8 koja je druga najgora u Realu, posle Iska koji je takođe u nemilosti Zinedina Zidana.

Međutim, na društvenim mrežama neki su ga i hvalili:

U 17. minutu, Jović je dobio jednu paralelu sa desnog boka, delovalo je kao laka pozicija i navijači Reala su očekivali da će postići gol, ipak lopta ide preko prečke.

Na isteku 35. minuta Modrić je lepo odložio loptu do Jovića, a ovaj iskosa sa leve strane pogodio spoljni deo mreže.

Nije to bilo sve od Jovića u prvom poluvremenu, u jednoj situaciji je lepo prošao po levom boku i namestio šansu Marselu, ali je Brazilac u poslednjem trenutku izblokiran.

Atletiko je za vikend postigao šest golova Granadi, a večeras nije uspeo da otključa odbranu Ueske – samo 0:0 na gostovanju novajliji u La Ligi.

Tim Dijega Simeonea proveo je većinu vremena na polovini rivala, posebno u drugom delu, ali je odbrana domaćina na čelu sa golmanom Andresom Fernandesom sve izdržala.

Luis Suarez je bio u startnoj postavi, u 62. minutu zamenio ga je Dijego Kosta.