Ronald Kuman je čelnicima Barselone saopštio četiri imena koja želi da vidi na svom spisku pre završetka prelaznog roka.
LaLiga počinje u subotu, 12. septembra, ali će Barselona imati četiri dodatne nedelje da Kumanu dovede pojačanja.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Marka prenosi i o kojim se igračima radi:
Krilni napadač Memfis Depaj iz Liona, vezista Liverpula Žoržinjo Vajnaldum, štoper Intera Stefan de Fraj i defanzivac Mančester sitija Erik Garsija.
Depaj, Vajnaldum i Garsija su igrači koji su ušli u poslednju godinu ugovora i zbog toga bi “Blaugrana” mogla da ima olakšice.
U Barselonu je do sada došao samo Miralem Pjanić iz Juventusa, ali je “ceh” tog transfera bio odlazak brazilskog veziste Artura.
Otišao je takođe i Ivan Rakitić, u Sevilju, a došli su igrači koji su zalog za budućnost – Pedri (Las Palmas) i Fransisko Trinkao (Braga).
Nakon transfer sage o Lionelu Mesiju, govori se da će tim napustiti i Luis Suares, pa ćemo videti uskoro da li će Urugvajac zadužiti dres Juventusa, kako je najavljeno.
Fudbaler Votforda POŽALIO se na Ivića: “Tera nas da radimo kao psi” (FOTO)







Komentari (0)