Partizan BOMBASTIČAN pred Evropu! Het-trik Asana, projektil Zdjelara, Mitrović ponovo u Humskoj (VIDEO)

Crno-beli u 5. kolu Superlige torpedovali Inđiju 5:0 i spremno dočekuju meč sa Rigom na startu kvalifikacija za Ligu Evrope

Foto/Partizan.rs

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Partizan – Inđija na portalu Objektiv.rs.

90+ Kraj utakmice

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 5:0 Het-trik Asana, petarda Partizana. Katastrofa Inđije…

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL 4:0 Umar Sadik je nekako stigao loptu, prebacio Prekovića pa dodao Asanu koji šalje loptu iza gol linije

60′ GOOOOOOOOOOOOOOL 3:0! Saša Zdjelar je šutirao sa oko 25 metara i iznenadio golmana Prekovića. Golčina.

50′ Posle kornera Sadik odlično šutirao glavom, a Preković jedva šalje loptu u korner. Posle udarca iz ugla, Stevanović šutira, ali preko gola

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL 2:0 Tek što je počelo drugo poluvreme Japanac Asano trese mrežu Inđije. Prebacio je Prekovoića i sa 4 golom ove sezone postao prvi strelac crno-belih

46′ Sudija Anđeloski je označio početak drugog dela meča

DRUGO POLUVREME

45′ Kraj poluvremena

35′ Inđija umalo da izjednači. Uroš Vitas je pogrešio i poklonio loptu Brani Iliću, ali lopta ide preko gola Popovića.

33′ Zapretila je i Inđija. Šćekić je odlično reagovao, posle slobodnog udarca za goste, a onda je Aleksandar Đorđević šutirao, Popović brani.

25′ Zdjelar šutira pored gola, pre toga Natho se nije dobro snašao, ali je Sadik nekako uspeo da doda loptu do Zdjelara.

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOL 1:0! Povratnik u tim Natho je precizan sa bele tačke

20′  Penal za Partizan! U šesnaestercu je Veličković srušio Stevanovića.

18′ Sadik odložio do Stevanovića, koji šutira visoko preko gola

16′ Loše dodavanje Makija Banjka, ali je Popović, srećom po crno-bele odlično reagovao

13′ Dobar centaršut Uroševića, kasni Sadik, ali korner.  Slabo izveden udarac iz ugla, Asano šutira iskosa, sa distance, ali loš je to šut

Foto/FK Partizan

12′ Još uvek bez pravih šansi u Humskoj

9′ Miletić odlično centrira, međutim Sadik ne stiže do lopte

5′ Duga lopta Zdjelara ka Asanu, ali prvi do nje stiže Preković

3′ Stevanović je na levoj strani dobio loptu, ali je Veličković izbio loptu u korner. Posle udarca iz ugla nova dobra intervencija odbrane gostiju

1′ Transparenti su skinuti sa ograde, utakmica je počela sa deset minuta zakašnjenja

Foto/Objektiv.rs

Početak kasni nekoliko minuta, zbog transparenata na južnoj tribini.

Utakmicu će iz lože pratiti i specijalni gost, nekadašnji golgeter Partizana, a sada londonskog Fulama Aleksandar Mitrović,  koji je sa svojim timom ove sezone izborio povratak u Premijer ligu.

Savo Milošević je za meč sa Inđijom u ekipu vratio Izraelca Bibarsa Natha. Tu su i bekovi Nemanja Miletić i Slobodan Urošević

Sastavi:

Partizan: Popović, Miletić, Vitas, Banjak, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Stevanović, Natho, Asano, Sadik, trener: Savo Milošević.

Inđija: Preković, Veličković, Krneta, Bakić, Protić, Đorđević, Purtić, Dimitrov, Bastajić, Eliomar, B. Ilić, trener: Bratislav Živković.

Foto/Sofascore/Screenshot

Utakmicu će suditi Novica Anđelovski iz Kačareva.

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Partizan – Inđija na portalu Objektiv.rs

Šef struke tima iz Humske Savo Milošević meč je najavio ovako:

“Inđija nije najbolje starovala, ali je došlo do promena u samom sastavu i to se osetilo na početku sezone. Uspeli su da dobiju tešku utamicu protiv Napretka, protiv kog smo mi imali dosta problema u prvoj utakmici. To je već signal za oprez. Nezaisno od ove utakmice, mi smo pod alarmom već od prvog kola. Svako opuštanje i svako razmišljanje da će biti lako, može da nam se obije o glavu. Posebno što posle toga sledi Liga Evrope, a dobro je poznato koliko nam znači to takmičenje. Ulazimo u nedelju u kojoj imamo tri važne utakmice, gde moramo da budemo maksimalno fokusirani i fizički i mentalno. Najbitije je ova prva”, rekao je Milošević na video konferenciji u Humskoj.

Trener Inđije Bratislav Živković dan uoči utakmice je rekao:

“Idemo Partizanu, nimalo lako gostovanje. Idemo da se nadigravamo, nećemo se povlačiti i to je ono što ja kao trener ekipe mogu da obećam. Probaćemo da se predstavimo u najboljem svetlu i probaćemo da izvučemo neki pozitivni rezltat”, rekao je Živković.

Utakmica sa Inđijom Partizanu dolazi pred start u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv letonske Rige u četvrtak od 21 čas.

Crno-beli su trenutno četvrti na tabeli sa 9 bodova, a gost zauzima 18. mesto sa 3 boda.