PROVALA OBLAKA, pa drugi Partizan: Asano PRSNIM STILOM, a onda i Sadik efektno! To je to! (VIDEO+FOTO)

Strašno nevreme sredinom prvog poluvremena. Surduličani ravnopravni samo u prvih dvadesetak minuta

Foto/FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Radnik – Partizan na portalu Objektiv.rs

Kraj utakmice pobeda Partizana u Surdulici 2:0.

90′ GOOOOOOOOOOOOOOOL  0:2 Sadik efektno savladao Ivana Kostića, samo je bocnuo loptu i poslao je iza leđa čuvara mreže Surduličana.

75′ Šta sve brani golman Ivan Kostić. Prvo Sadik, pa Asano, onda Stojković, ali golman Kostić je fantastičan. Radnik je zahvaljujući njemu preživeo rafale Partizana.

66′ Partizan je dominantan, drugo poluvreme protiče u inicijativi crno-belih. Radnik je samo u prvih dvadesetak minuta bio ravnopravan.

64′ Sadik pokušava ponovo korner. Sadik driblingom izbacio defanzivce Radnika, korner. Posle kornera Sadika lopta pogađa u glavu, Kostić brani, pa Šćekić, ali je njegov šut izblokiran. Ostaje 1:0 za Partizan.

62′ GOOOOOOOOOOOOOOOL 0:1! Partizan vodi. Konačno pogodak. Posle centaršuta sa leve strane Asano je grudima poslao loptu iza gol-crte

57′ Najbolja šansa za Partizan, Šćekić se iskosa našao sam ispred golmana Radnika, ali Kostić brani i šalje loptu u korner

55′ Sadik ima loptu, ali zbog lošeg stanja terena posle nevremena pada preko lopte i od svega ništa.

49′ Velika šansa za Partizan, Sadik umesto da šutira, hteo je da doda i propala je odlična prilika za crno-bele

46′ Ivanović ušao umesto povređenog Sume

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45′ Mitošević je pao i srušio  Sumu. Lekari su na terenu videćemo da li će Suma vratiti, ali evidentno da je u bolovima.

30′ Suma i Sadik su u šansi, ponovo nema gola

29′ I dalje pada jaka kiša koja usporava i jedan i drugi tim

16′ Strašan pljusak, jedan od jačih u poslednje vreme stuštio se na Surdulicu. Pogledajte…

14′ Kakav kiks Vitasa, Makarić mu je ukrao loptu, krenuo sam ka golu crno-belih i šutirao, ali ovog puta odlična intervencija golmana Popovića

Foto/Objektiv.rs

8′ Novi korner i nova šansa za Surduličane. Makarić je okrznuo loptu glavom, možda je napravio i faul, u svakom slučaju nema gola.

5′ Viktor Lukić je uzvratio, Popović nije bio siguran, Makarič propušta šansu za domaće.

4′ Prva šansa na utakmici za Partizan. sadik je praktično sve sam uradio, šutirao sa nekih šesnaest metara po zemlji, golman Surduličana loptu šalje u korner.

1′ Utakmica je počela, prvi sa centra krenuli su fudbaleri Radnika.

Fudbaleri oba tima su na terenu, zagrevaju se i uskoro se očekuje početak utakmice. Partizan će napasti Radnik sa ofanzivnim Sumom, Sadikom, Asanom i Stevanovićem. Nema Izraelca Natha.

Trener crno-belih Savo Milošević izjavio je da ne zna ništa o transferu Stevanovića u Mančester Junajted.

Sastavi ekipa:

Radnik: Kostić, Đorđević, Kričak, Stevanović, Stojanović, Jović, Mitošević, Bogdanovski, Lukić, Spasić, Makarić

Partizan: Popović, Lutovac, Vitas, Banjak, Brežančić, Zdjelar, Šćekić, Stevanović, Suma, Asano, Sadik

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos meča Radnik – Partizan na portalu Objektiv.rs

Strateg Radnika Simo Krunić će na megdan crno-belima sa najvećim uzdanicama: Makarićem, Spasićem i Bogdanovskim.

Trener Partizana Savo Milošević u najavi meča rekao je:

’’Čeka nas teška utakmica. Očigledno da na gostovanjima imamo veliki problem kada je u pitanju naša igra. Imali smo celu nedelju da neke stvari ispravljamo, da neke stvari preciziramo. Dobra vest je da su svi spremni za sutrašnju utakmicu, sa malom rezervom kada je u pitanju Lazar Marković. On će putovati sa ekipom i videćemo da li ćemo ga koristiti, ali blizu je povratka na teren.

Surduličani su iznenađujuće dobro startovali protiv Voždovca, onda su izgubili dve utakmice u kojima su imali dobar rezultat do pred kraj. I to govori u prilog tome da nas čeka protivnik koji je u stanju da napravi problem bilo kome. Mi jesmo dobijali utakmice u Surdulici, ali nikada nije bilo lako. Ako ne budemo imali pristup, voljni momenat kao na prošloj utakmici protiv Javora, imaćemo opet problem. Probaćemo sve slabosti koje ima Radnik da iskoristimo sutra.’’

Poslednji meč ova dva rivala odigrala su pre dva meseca na istom terenu u okviru četvrtfinala Kupa Srbije. Partizan je pobedio 2:1.

Crno-beli su trenutno sedmi, a domaćin desetoplasirani tim na tabeli.