Nagradu za najbolji koncert dobila je Marija Šerifović za koncert “Druga strana ploče” u Beogradu, čiji je prihod otišao u dobrotvorne svrhe.
“Veliki pozdrav svima, dobro veče svima u Areni noćas, hvala mojoj publici, opet ćemo da oborimo rekorde, živi bili”, rekla je Marija.
Podsetimo se koncerta za koji je Marija nagrađena.







Komentari (0)