Hapšenje pevačice Romane Panić zbog pljačke bankomata u Australiji šokiralo je domaću javnost, a sada se tim povodom oglasila se i njena sestra od tetke, Marija Jović.
“Cela familija je u šoku. Niko nije znao na šta se Romana odlučila. Najgore se oseća njena majka Gordana jer i dalje ne može da veruje u šta se upustila njena kćerka. Gordana, kao i svi mi rođaci, pre svega brine za Romanino zdravlje jer ona od svoje 15. godine boluje od dijabetesa”, ispričala je Romanina rođaka za magazin Gloria.
Podsetimo, Romana Panić i njen partner Filip uhapšeni su u Brizbejnu, u Australiji, zbog pljačkanja bankomata.
Romana je osuđena na 12 meseci zatvora, a Filip na 14 meseci, a uz to će morati i da vrate novac koji su protivpravno prisvojili.







Komentari (0)