Planirani radovi: Danas BEZ VODE građani Koteža i dela Novog Beograda

Na Novom Beogradu, od 9 sati do 22 sata, bez vode će biti potrošači u Ulici savski nasip

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, delovi beogradskih opština Palilula i Novi Beograd danas neće imati vodu.

Na Paliluli će, od 8 do 18 sati, bez vode biti potrošači u naselju Kotež.

Na Novom Beogradu, od 9 sati do 22 sata, bez vode će biti potrošači u Ulici savski nasip (deo ulice uz brodogradilište), navodi se na sajtu Gradske uprave,

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne, a potrošačima se apeluje da pripreme neophodne zalihe vode za piće i osnovne potrebe.

Beogradski krizni štab uvodi novu KONTROLU u gradski prevoz: Evo šta će biti s onima koji ne nose MASKU

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas