Bira između dva giganta! “Grobarima” se OVA odluka NEĆE dopasti! (FOTO)

Lovernj iza sebe ima lošu sezonu u Evroligi sa 6,3 poena u proseku po meču

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/euroleague.net

Bivši kapiten Partizana Žofri Lovernj definitivno uskoro napušta Fenerbahče. Navijači Partizana nadali su se da bi nekadašnjeg ljubimca ponovo mogli videti u dresu kluba iz Humske, ali kako stvari sada stoje mala je mogućnost da će se tako nešto desiti.

Prema navodima grčkih medija, krilni centar na meti je atinskih velikana Olimpijakosa i Panatinaikosa. Tokom prošle nedelje pojavila se informacija da je i Baskonija zainteresovana za usluge prvog prvog stranca kapitena u istoriji Partizana.

Lovernj je od 2012. do 2014. godine nosio dres Partizana. Nakon kluba iz Beograda nastupao je jednu sezonu za Himki, odakle je otišao u NBA ligu gde je igrao za Denver. Oklahomu, Čikago i San Antonio.

Francuski košarkaš iza sebe ima lošu sezonu u dresu Fenerbahčea pošto je u Evroligi prosečno belež 6,3 poena i 2,7 skokova po meču.

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar