Ruski hrtovi su prepoznatljivi po dukoj, svilenoj dlaci i njušci koja je duža, u odnosu na ostale rase.
Naravno da se uvek pronađe “primerak” koji se po nečemu izdvaja od ostalih.
Takav je slučaj i sa belim ruskim hrtom iz Ričmonda, u Virdžiniji.
Dvogodišnja Eris potencijalno ima najdužu njušku na svetu, koja je dugačka čak 31 centimetar.
Čim je njena vlasnica objavila fotografije njene njuške, postala je hit na internetu, a ljubitelji životinja su oduševljeni njome.
View this post on Instagram
Lili, vlasnica ove lepotice, kaže da joj je u startu bilo jasno da Eris i njena braća imaju genetski defekt, ali je naglasila da njoj to ni najmanje nije bilo bitno, ali i da nije očekivala da će upravo to postati njena najpopularnija karakteristika.
View this post on Instagram
Iako nisu zvanično proverili da li Eris, zaista, ima najdužu njušku na svetu, Lili bi, iz čiste radoznalosti, bila spremna da se otvori neko takmičenje i proglasi rekorder u ovoj kategoriji, prenose strani mediji.
View this post on Instagram
Bez obzira na to da li bi Eris u ovom “takmičenju” pobedila, ili ne, verujemo da je to najmanje važno, s obzirom na to da na svojoj Instagram stranici ima više od 180 hiljada pratilaca koji je obožavaju i obasipaju komplimentima, a verujemo da je psima, kao i ljudima, najvažnije da bivaju voljeni.
View this post on Instagram
Položaj u kojem spava vaš pas, otkriva SVE o vašem ljubimcu! (FOTO)







Komentari (0)