Muškarci banuli s MAČETAMA da ispune klijentu seksualnu fantaziju, a onda je usledio horor

Policija i sud imali su mnogo posla

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay/Traphitho

Dvojica muškaraca uhapšena su zbog zastrašivanja i navodnog napada na jednog žitelja Novog Južnog Velsa.

Njih je prijavio čovek koji ih je otkrio u svojoj spavaćoj sobi kako leže goli i sa mačetama u rukama.

Vlasnik stana doživeo je veliki stres i aritmiju i nakon što je pozvao policiju, došao je k sebi.

Šta se dogodilo? Muškarce iz Sidneja unajmio je klijent preko jedne agencije da mu dođu u kuću i ispune seksualnu fantaziju.

Jedan od njih, Terens Leroj, ispričao je novinarima da su on i “kolega” morali da se skinu i legnu u krevet s mačetama u ruci, pa da ih onda tobože otkrije klijent, nakon čega bi, onako zastrašen, ipak spavao s njima.

Ispostavilo se da su Terens i prijatelj došli na POGREŠNU adresu, s tim što nikom nije jasno kako su upali u tuđu kuću bez ključa.

“Nosili su mačete kao nešto što će da koriste u seksu. S tim u vezi, to oružje nije se moglo tumačiti kao oružje. Dogovor sa klijentom bio je diskretne prirode, prema tome nisu imali nameru da ugroze nečiji život, iako je druga osoba ipak izložena stresu”, objasnio je na sudu sudija Šon Grant.

Iz kamiona ispalo bezbroj konzervi PIVA, meštani se napili od sreće! (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs, SkyNews

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas