Nestala petogodišnja devojčica u Novom Sadu

Za devojčicom se aktivno traga

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: društvene mreže

Novosadskoj policiji je danas oko 15.30 sati prijavljen nestanak petogodišnje devojčice.

Petogodišnja devojčica Natali nestala je danas u Novom Sadu.

Kako se nezvanično saznaje, nestala devojčica je poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja.

Devojčica je u vreme nestanka u Novom Sadu bila sa mamom, a njeni roditelji su odmah prijavili policiji da je nema.

Ukoliko imate informacije o nestaloj devojčici odmah javite policiji na 192.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar