Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave za grad Beograd, nakon intenzivne potrage, pronašli su večeras oko 20.40 časova petnaestogodišnju D. N. iz Novog Sada, čiji je nestanak prijavljen 29. aprila 2026. godine.
Prema saopštenju policije, D. N. je pronađena u društvu petnaestogodišnjaka čiji je nestanak u Novom Sadu takođe prijavljen istog dana.
Kako se navodi, oba maloletna lica su u dobrom opštem stanju, a dalji rad na ovom slučaju je u toku.
Podsećamo, D. N. se 29. aprila udaljila iz Škole za osnovno i srednje obrazovanje “Dr Milan Petrović” u Ulici Bate Brkića u Novom Sadu, nakon čega joj se izgubio svaki trag. Zbog njenog nestanka aktiviran je sistem “Pronađi me”.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)