Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predstavnicima konzorcijuma Behtel–Enka o dinamici radova na Moravskom koridoru, kao i o projektima u oblasti obnovljivih izvora energije i energetske infrastrukture.
– Naglasio sam da je završetak radova u skladu sa očekivanom dinamikom od strateškog značaja, jer očekujem da upravo ovaj projekat da dodatni zamah brzom razvoju zemlje, kao najširi auto-put koji će povezati veliki broj gradova i opština i pozicionirati Srbiju kao jednu od najvažnijih logističkih i privrednih centara u ovom delu sveta – naveo je Vučić na instagramu.
On je dodao da je upravo ova deonica od posebne važnosti za zapadnu i jugozapadnu Srbiju, ocenjujući da će njen završetak predstavljati ključni korak ka kompletiranju Moravskog koridora, jednog od najzahtevnijih infrastrukturnih projekata u zemlji.
View this post on Instagram
BONUS VIDEO:







Komentari (0)