Mitrović posle pobede Partizana: “Ne biramo sredstva, ali branimo svlačionicu i zajedništvo” (VIDEO)

Crno-beli su rano primili gol, ali su uspeli da preokrenu rezultat

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FK Partizan

FK Partizan je pobedom 2:1 protiv FK Železničar Pančevo otvorio sezonu u Superligi Srbije, ali uz dosta tenzije i polemika nakon meča.

Crno-beli su rano primili gol, ali su uspeli da preokrenu rezultat i sačuvaju prednost do kraja utakmice. Nakon meča, iz tabora Železničara stigle su kritike na račun „gubljenja vremena“, uz tvrdnje da su sudije to dozvolile Partizanu.

Defanzivac Partizana Stefan Mitrović istakao je da ekipa ne bira sredstva kada je cilj pobeda, ali je naglasio i važnost zajedništva u svlačionici:

-Svako ima pravo na svoje mišljenje, to je njegov ugao gledanja. Nikad nećemo birati sredstva da dođemo do pobede, pobeda je uvek cilj- rekao je Mitrović.

Govoreći o samoj utakmici, dodao je:

-Primili smo taj gol iz neke situacije koje moramo bolje da rešavamo. Preokrenuli smo rezultat i došli do pobede, daje nam mir da možemo da pripremimo dve važne utakmice za nedelju dana. Pripremamo se za svaku utakmicu kao da je odlučujuća, idemo od utakmice do utakmice.

Osvrnuo se i na naredne izazove – gostovanje FK Vojvodina i 179. večiti derbi protiv Crvena zvezda:

-Očekuje nas veoma zahtevna utakmica, igraju veoma dobro ove sezone i imaju ozbiljan bilans pobeda.

Na kraju, Mitrović je posebno stao u zaštitu Saše Zdjelara i poručio da su napadi na svlačionicu nepravedni:

-Sa ovim stavom, sa ovim zajedništvom se brani svlačionica jer u poslednjih par nedelja videli smo dosta napada na svlačionicu. Pokušavaju da nam poremete atmosferu. Žao mi je što momku kakav je Saša Zdjelar dobacuju neke priče, to je momak koji je sve dao Partizanu… i pokazali smo da imamo sjajnu atmosferu i da ćemo sa tom atmosferom nastaviti do kraja sezone.

BONUS VIDEO

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar