Nedović posle poraza od PAO: “Odlazak iz Panatinaikosa je jedna od mojih većih grešaka”

Panatinaikos je slavio protiv Monaka sa 107:97

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/YouTube@EUROLEAGUE BASKETBALL

Nemanja Nedović proveo je dve godine u Panatinaikos, priznaje da mu danas žali zbog odlaska.

Srpski bek, koji je 2022. prešao u Crvenu zvezdu, a sada igra za Monako, gostovao je bivšem klubu.

Panatinaikos je slavio protiv Monaka sa 107:97, a Nedović je uprkos porazu svom tima imao dobru partiju, upisao je 15 poena.

“Uvek je posebno igrati ovde. Volim ovo mesto i imam samo lepe uspomene. Kada se osvrnem, odlazak je bila jedna od mojih većih grešaka, videvši gde je tim sada i kako su navijači vratili strast u dvoranu”, rekao je Nedović u intervjuu za “Eurohoops”.

On je dodao da je očekivao bolju situaciju kada je produžio ugovor sa klubom.

“Nadao sam se da će tim biti konkurentniji i da će stvari ići nabolje, ali to se nije dogodilo. Da sam tada znao ovo što znam sada, ko zna šta bi bilo.”

Monako se u meč uključio posle tri pobede, ali je niz prekinut, a Nedović je istakao probleme sa skraćenom rotacijom.

“Situacija je osetljiva zbog broja igrača. Pokušali smo da iskoristimo dobar momentum, ali Panatinaikos ima širok roster i duboku klupu, što nismo mogli da pratimo.”

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar