Žreb za novu sezonu Lige nacija doneo je nekoliko interesantnih okršaja, a najveću pažnju privlači duel Severne Makedonije i Slovenije, koji se već izdvaja kao derbi grupe B1. U toj grupi pored njih igraju i Škotska i Švajcarska, a njihov dvomeč gotovo sigurno odlučuje borbu za prvo mesto i promociju u viši rang.
Bosna i Hercegovina se našla u grupi B4 sa Poljskom, Rumunijom i Švedskom, što je jedna od rezultatski najzahtevnijih grupa u toj diviziji. Crna Gora će u C diviziji, grupa C2, igrati protiv Jermenije, Kipra i pobednika baraža Letonija/Gibraltar.
Od ostalih selekcija regiona, Hrvatska je smeštena u grupu A3 i odmeriće snage sa Španijom, Engleskom i Češkom, što joj donosi izuzetno težak izazov u eliti Lige nacija.
BONUS VIDEO







Komentari (0)