UEFA odlučila: Evo gde će Srbija igrati odlučujući meč protiv Albanije

Nedavno su iz Fudbalskog saveza Srbije istakli da se odustaje od Beograda, odnosno, da se nadaju da će utakmica biti odigrana u Leskovcu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/YouTube/UEFA

Fudbalska reprezentacija Srbije pred sobom ima najvažniju utakmicu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, pošto će ugostiti Albaniju u okviru petog kola naše grupe. Prvobitno je utakmica bila planirana da se odigra u Beogradu, ali je potom Fudbalski savez naše zemlje tražio da se pomeri za Leskovac, što je UEFA prihvatila, dok o tome pišu Albanci, a i UEFA je to potvrdila.

Naime, Albanci su objavili tekst u kojem kažu da je sve gotovo, dok su se pozvali na zvanični sajt UEFA na kom jednostavno i piše da se utakmica igra na stadionu Dubočice u Leskovcu, umesto prvobitno planiranog Beograda i Marakane, jer se osećaju bolje na jugu Srbije.

Nedavno su iz Fudbalskog saveza Srbije istakli da se odustaje od Beograda, odnosno, da se nadaju da će utakmica biti odigrana u Leskovcu, dok je sada i stigla potvrda.

Na zvaničnom sajtu je ovog ponedeljka osvanula i vest da će igrati ipak u Leskovcu, 11. oktobra s početkom od 20 časova i 45 minuta.

Izvor: Telegraf

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar