Košarkaši Srbije sleteli u Beograd: Orlovi se vratili kući nakon bolnog neuspeha na Eurobasketu

U osmini finala je završen put Srbije na ovogodišnjem Eurobasketu, a sada su košarkaši već u Srbiji

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Video/ X@ KSSrbije

Košarkaška reprezentacija Srbije vratila se oko 16 časova u Beograd, nakon što je dan ranije završila nastup na Evropskom prvenstvu, posle šokantnog poraza od Finske (92:86).

Već u osmini finala je završen put Srbije na ovogodišnjem Eurobasketu. Srbija je otišla u Rigu kao glavni favorit, imala je na svojoj strani i činjenicu da, za razliku od većine ostalih zemalja, ne mora da menja grad, ali ni to nije bilo dovoljno.

Srbija je u subotu doživela šokantan poraz od Finske, pa je drugi put u nizu takmičenje na prvenstvu Evrope završila već u osmini finala.

Jutro nakon poraza, Orlovi su napustili svoj kamp u Rigi, otišli put aerodroma, odakle su, oko 13 časova po našem vremenu, krenuli za Beograd.

Tri sata kasnije su naši reprezentativci stigli u glavni grad Srbije.

Izvor: Sportal.blic.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar