Ružne scene na poluvremenu utakmice: Navijači Zvezde vređali Lesora, jedva dao izjavu (VIDEO)

Košarkaš Panatinaikosa besno je stajao pred kamerom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Video/ X@ VOOsport

Naelektrisana atmosfera viđena je na poluvremenu utakmice između Crvene zvezde i Panatinaikosa, kada su navijači crveno-belih vređali gostujućeg igrača Matijasa Lesora.

Naime, u trenutku kada je Lesor prilazio da govori, navijači Zvezde su ga gađali sa tribina i sočno vređali.

Toliko da je Lesor besno stajao pred novinarkom i nije želeo da govori. Na licu mu se jasno videlo koliko je ljut, ćutao je nekih 10-15 sekundi, a progovorio je tek kada su iz Panatinaikosa hteli da ga odvedu.

“Moramo da budemo spremni za je***i intezitet i za ovo s**nje” jasno je opsovao košarkaš Panatinaikosa.

Zvezda je na poluvremenu imala +8, a upravo je Lesor promašio dva slobodna bacanja na pet sekundi do kraja. Na kraju je ubacio sedam poena.

Izvor: Telegraf

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar