Trener košarkaškog kluba Crvena zvezda Joanis Sferopulos govorio je o predstojećem duelu protiv Panatinaikosa.
Košarkaši Zvezde će u sredu 20. marta dočekati ekipu Panatinaikosa u sklopu 30. kola Evrolige. Trener crveno-belih Joanis Sferopulos je u obraćanju istakao šta očekuje od samog duela.
“Igramo protiv Panatinaikos tima koji ima kvalitet, na dobroj su poziciji. Sa druge strane mi hoćemo da se vratimo u pobedničku atmosferu nakon poraza u poslednje vreme u Evroligi. Imamo naše probleme, ali imamo 11 igrača i igramo ispred naših navijača i probaćemo da pobedimo. Znamo da nemamo sve opcije, ali sa igračima koje imamo, njima verujem i i znam da će dati maksimum” – istakao je grčki stručnjak.
Govorio je i o Teodosiću koji je duži period van terena zbog povrede.
“Ne znamo da li će igrati Teodosić, i dalje oseća bol, ali probaće, ne znamo još uvek” – završio je Sferopulos.
Podestimo, Crvena zvezda se trenutno nalazi na 16. mestu Evrolige uz skor 10-19, a ukoliko upišu poraz na sutrašnjem meču izgubiće i matematičke šanse da se nađu u plej-in takmičenja.
Komentari (0)