Bavarska mašina razmontirala Majnc: Igrači Bajerna postigli 8 golova, Kejn začinio het-trikom (VIDEO)

Utakmica kakva dugo nije viđena

Fudbaleri Bajerna iz Minhena deklasirali su Majnc rezultatom 8:1 u sklopu 25. kola Bundeslige.

Prvo poluvreme nije davalo naznaka da će Bavarci u nastavku meča deklasirati nemoćni Majnc na Alijanc Areni.

Bavarci su odlično otvorili meč ranim golom Kejna u 13. minutu na asistenciju Musijale, zatim je Gorecka 7 minuta nakon prvog gola duplirao prednost. Majnc u igru na trenutak vratio Amiri u 31. minutu. Sve je to bilo kratkog daha jer je Kejn još jednom bio precizan za konačan rezultat nakon prvih 45. minuta.

Kompletno drugo poluvreme proteklo je u znaku dominacije Bajerna. Prvi gol postigao je Miler u 47. minutu, samo 14 minuta kasnije je još jedan dodao Musijala, da bi se u 66. minutu u strelce upisao i Gnabri.

Do kraja susreta Hari Kejn je uspeo da postigne još jedan pogodak i kompletira svoj het-trik u 70. minutu, dok je Gorecka upisao i svoj drugi gol danas u 92. minutu za konačnih 8:1.