Vojvodina sve dalje od Evrope; Čukarički ubedljiv protiv Kolubare! (VIDEO)

Počelo je 23. kolo Superlige Srbije

Fudbaleri Vojvodine i Radnika odigrali su 1:1, dok je Čukarički ubedljivo slavio na Banovom brdu sa 3:0

Fudbaleri Vojvodine i Radnika odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Gosti sa juga Srbije su poveli već u trećem minutu kad je Zoran Danoski savladao golmana Vojvodine Carevića.

Nismo puno čekali na izjednačenje.

Igrao se 19. minut kada je Čumić poravnao rezultat na semaforu stadiona “Karađorđe” u Novom Sadu.

Vojvodina je mogla i do pobede, ali je u 90. minutu, ali Čumić nije uspeo da iskoristi penal, tačnije njegov udarac sa 11 metara je uspeo da odbrani Ranđelović.

U sledećem kolu belo-crveni će igrati protiv Radničkog iz Niša na strani, a Surduličani će na svom terenu dočekati Voždovac.

Sa druge strane, ekipa sa Banovog brda je bila ubedljiva protiv Kolubare i povela u 60. minutu, kada je pogodio Tomović, samo 14 minuta kasnije golom Luke Stojanovića domaći su povećali svoju prednost.

Konačan rezultat je postavio Đorđe Ivanović golom u 83. minutu meča.

Čukarički je posle ove pobede stigao do svog 44 boda i nalazi se na četvrtom mestu na tabeli, dok je Kolubara ostala na 26 bodova.