Jokić ušao u istoriju Denvera, pa OVIM REČIMA oduševio: Toliko je skroman, da morate da ga volite (VIDEO)

- Volimo da pobeđujemo, volimo da igramo, napredujemo, imamo uspone i padove, drago mi je što izguramo meč kada je to potrebno - rekao je

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP

Denver Nagetsi ostvarili su pobedu u jako teškoj utakmici na domaćem terenu protiv Minesota Timbervulvsa (122:118) i time seriju pobeda na domaćem terenu produžili na 15 u nizu.

Već u najavi meča između američki analitičari su izvukli izuzetno zanimljiv podatak – Nikoli Jokiću je bilo potrebno šest kako bi izjednačio, a sedam asistencija kako bi se popeo na vrh večne liste svoje franšize. To je i uspeo, tako da je ušao u istoriju.

Kada je govorio o rekordu asistencija posle meča, bio je standardno skroman.

– Da budem iskren, to je prva stvar na koju sam posebno ponosan, jer ja mislim… bar se nadam da momci nisu tu da samo da igraju sa mnom, jer ja delim loptu, i to je nešto na šta sam na prvom mestu ponosan – rekao je Jokić.

Džamal Marej je tu za važne šuteve.

– Zna on da je njegovo vreme za akciju kada dođu ključni trenuci. Svi verujemo u njega, danas je bio posebno dobar, pravio je dobre odluke i zato smo dobili.

Denver je slavio osmi put u nizu.

– Volimo da pobeđujemo, volimo da igramo, napredujemo, imamo uspone i padove, drago mi je što izguramo meč kada je to potrebno.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar